Greta Koçi së shpejti me projekt të ri

16:31 | 22 Maj 2019

Një projekt i ri duket se po vjen edhe nga këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi.

Artistja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale dhe së fundmi ka paralajmëruar këngën e re përmes llogarisë së saj në Instagram. “Kënga e re edhe pak”, ka shkruar ajo./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara