Gresa Osmani, emër i ri në botën artistike

14:27 | 11 Shkurt 2018

Edhe një artiste iu bashkua skenës,

Këtë herë nuk bëhet fjalë për ndonjë këngëtare, shkruan arbresh.info.

Gresa Osmani, është emri më i ri në botë artistike.

Ajo shkrep foto të ndryshme dhe ka bashkëpunime edhe me fytyra publike.

n’ZOOM ka intervistuar Gresën që intervistën e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara

Të ngjashme