Graniti dhe Leonita japin lajmin e shumëpritur

19:50 | 19 Maj 2019

Këtë të dielë, një lajm i mrekullueshëm ka ardhur nga familja Xhaka.  Graniti dhe Leonita, shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të parë, dy vite pas kurorëzimit të dashurisë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në Instagram me barkun e Leonitës në pritjen e ëmbël në fokus.

‘Mami dhe babi po të presin’ – shprehet Xhaka në postimin e bërë.

Shumë urime! /Prive.al

View this post on Instagram

Mommy & Daddy waiting for you 👼🏻🧡

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara