Granit Xhaka me një dedikim romantik me rastin e ditëlindjes së gruas

16:36 | 31 Mars 2020

Leonita dhe Graniti janë çifti më i përfolur nga mediat rozë.

Sot Leonita feston ditëlindjen me ç’rast ka pranuar urime të shumta, shkruan portali arbresh.info

Një nga urimet më të bukura ishte ai i bashkëshortit të saj Granit Xhakës i cili e ka uruar me fjalë zemre gruan me rastin e ditëlindjes.

Graniti përmes një postimi në Instagram ka shfaqur anën e tij romantike.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday, my Love! We’ve been together for 5 years now, which means 5 years of happiness for me. And then last year you gave birth to our wonderful daughter and brought even more joy into our lives. I wish you a wonderful day despite the difficult times we are currently living in. I look forward to many many more years of happiness with you! #birthday #love #loveofmylife #gx34 ——————————— Alles liebe zum Geburtstag mein Schatz! Wir sind jetzt seit 5 Jahren zusammen, was für mich 5 Jahre Glück bedeutet. Letztes Jahr hast du uns mit unserem Baby das schönste Geschenk überhaupt gemacht und damit noch mehr Freude in unser Leben gebracht. Ich wünsche Dir einen wunderschönen Tag, trotz der sehr schwierigen Zeit, in der wir leben. Ich freue mich auf viele weitere glückliche Jahre mit Dir! ❤️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

“Urime ditëlindja dashuria ime. Ne jemi së bashku qe 5 vit, që do të thotë 5 vite lumturi për mua. Dhe vitin e kaluar t’i solle në jetë vajzën tonë të mrekullueshme. Të dëshiroj një ditë të mrekullueshme pavarësisht kohëve të vështira që të gjithë po i kalojmë”, ka shkruar ndër tjera futbollisti në urimin e tij.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë  quajtur Ayana. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara