Gold AG publikon video me një person me ngjyrë duke kënduar në gjuhën shqipe

09:47 | 3 Qershor 2020

Vrasje tragjike e George Floyd ka bërë bujë të madhe kudo në botë.

Edhe të famshmit në vendin tonë i janë bashkuar fushatës “Black Live Matter”, në mesin e tyre dhe reperi kosovar, Gold AG, shkruan portali arbresh.info

Ajo së fundi ka ndarë një video një video ku shihet me një person me ngjyrë duke kënduar së bashku një këngë në gjuhën shqipe.

 

View this post on Instagram

 

I dojm edhe kangen na knojn ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

“I dojm edhe kangen na knojn”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e videos.

Përndryshe, “Shkornjat e arta” mban titullin kënga e tij më e fundit, e cila është diskutuar shumë në opinionin publik dhe për përmbajtjen e tekstit të saj, reperi dha deklaratë edhe në policinë e shtetit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara