Gjiko dhe Blero do të kenë diçka të ngjashme tani e tutje përsa i përket jetës së tyre

21:32 | 11 Korrik 2019

Gjiko dhe Blero duken se do të kenë diçka të përbashkët midis tyre sot e tutje.

Reperi ishte I pari që e kurorëzoi dashurinë e tij në një martesë, me moderatoren bukuroshe Elita Rudi. Dasma ishte sigurisht e madhe dhe me plot të ftuar nga bota e personazheve V.I.P.

Këtë viti edhe këngëtari Blero ka shpallur datën e tij të martesës me modelen Afrona Diko.

Blero do të martohet në 21 Shtator, të njëjtën datë si Gjiko dhe në të ardhmen duekt se do t’I shohim artistët duke festuar përvjetorët në të njëtën ditë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara