Gigi Hadid shpallet Femra e Vitit nga Glamour në sesionin pa sutjena

23:52 | 30 Tetor 2017

Supermodelja botërore, Gigi Hadid, po tregon pse është një prej femrave më atraktive të planetit.

Bukuroshja ka pozuar për revistën “Playboy” duke treguar se është femra më “in” e momentit.

gigi-hadid

Me xhaketë nga lëkura, por me shkëlqim e ngjyrë hiri, ajo shfaqet e buzëqeshur me flokë të kuruara në gjendje perfekte.

Pa sutjena, ajo shpallet nga kjo revistë si Femra e Vitit për të cilin fakt ajo ka shkruar një falënderim në rrjetin social Instagram.

Gigi Hadid me të drejtë e merr çmimin Femra e Vitit. Ajo vazhdon të jetë në një lidhje romantike me Zayn Malik.

Bukuroshja konsiderohet si femra më atraktive në botë, më seksi dhe më e bukur po ashtu.

gigi-hadid-1

Ajo është modelja më e shtrenjtë në botë dhe konkurrohet vetëm nga emra si motra e vet, Bella Hadid dhe Emily Ratajkoëski.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara