Gigi Hadid sërish me një veshje interesante

01:01 | 9 Shtator 2019

Gigi Hadid sërish ka tërhequr vëmendjen me stilin e saj të interesant.

Ajo mori pjesë në shfaqjen e Jeremy Scott të premtën në mbrëmje gjatë Javës së Modës në New York.

Modelja 24 vjeçare arriti me një palë pantallona të ngjitura dhe me copëza gazete të printuara. Për ta kompletuar këtë pamje ajo vendosi edhe një kapelë në formë kove.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara