Gigi Hadid shfaqet mahnitëse në bikini rozë

23:53 | 16 Prill 2019

Modelja e njohur, Gigi Hadid ka treguar linjat e saj trupore në bikini ngjyrë rozë, ku gjatë vikendit u pa në festivalin “Coachella”.

Bukuroshja është fotografuar duke shijuar diellin gjatë festivalit më të madh të muzikës në Kaliforni me shoqet e saj, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin, shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info

23-vjeçarja ka treguar të hënën format e saj trupore seksi dhe këto fotografi ajo i ka ndarë edhe me fansat e saj të shumtë në Instagram.

Ndryshe sa i përket jetës private thuhet se Gigi kishte fokusuar shumë energjinë e saj te Zayn, por se tashmë ka hequr dorë pasi që lidhja më nuk funksionoi./ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara