Gigi Hadid dhe Zayn Malik dëshirojnë të bëhen prindër

23:11 | 20 Shkurt 2020

Gigi Hadid dëshiron të fillojë një familje.

Modelja 24-vjeçare kohët e fundit rindërtoi romancën e saj me ish- yllin e One Direction , Zayn Malik , dhe ajo ka lënë të kuptohet se ata mund të jenë të gatshëm të kenë fëmijë në të ardhmen, pasi ajo tha se mezi pret të ardhmen e saj jashtë modelimit.

“Unë mendoj se ndërsa plakem … edhe një ditë do të filloj një familje dhe nuk e di nëse do të jem gjithmonë modele,” tha bukuroshja bionde për revistën i-D.

‘Unë e dua anën krijuese të modës, është kaq përmbushëse. Njerëzit me të cilët punoj më bëjnë shumë të lumtur, unë kam aq fat që jam rreth tyre”.

Dhe kur ajo të tërhiqet nga profesioni modelja mund të vendosë të largohet nga banesa e saj aktuale në New York, sepse dëshiron të largohet nga zhurma e jetës së qytetit.

Gigi e cila zotëron një fermë jashtë qytetit – shtoi: “Unë mendoj se çudia dhe mrekullia e saj vijnë nga izolimi”.

“Shumë kohë, unë do të kem miq dhe familje në fermë, por ka shumë ditë ku unë jam atje vetëm dhe ulem në vilën time të vogël në heshtje dhe thjesht bëj këto gjëra të vogla për veten”.

“Mendoj se kjo gjithashtu më jep energji dhe dashuri për atë që bëj. Rimbush bateritë e mia”.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara