Gigi Hadid bëhet imazh i ri i “Prada”-s

11:20 | 25 Shtator 2019

Modelja e famshme, Gigi Hadid është bërë imazh i ri i markës së njohur botërore “Prada”.

24- vjeçarja ka realizuar fotosesionin e ri për markën në të cilën u shfaq e thjeshtë dhe pa grim.

Gigi u shfaq me veshjet e reja të koleksionit vjeshtë-dimër derisa dukej mahnitëse.

“Ende nuk po mund ta besoj, jam shumë falënderuese”, ka shkruar Gigi përkrah imazheve.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara