Ghetto Geasy njofton lajmin e ri

23:31 | 21 Maj 2019

Mesa duket Getoari nuk mundet ta lërë kurrë pas punën edhe kur është me pushime.

Në “Instastory”, këngëtari dhe CEO i famshëm ka publikuar një imazh ku shkruan: “Po vjen së shpejt”/Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara