Getinjo vjen me një ‘Freestyle’ interesant

09:00 | 25 Mars 2020

Reperi i njohur me prejardhje nga Ferizaj, Getinjo, është i ndjekur nga një masë e madhe njerëzish në rrjetet sociale.

Ai ndan me ndjekësit thuajse çdo ditë imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, ai publikoi një tjetër “Freestyle”, për të cilin u komentua pozitivisht nga ana e kolegëve dhe fansave.

“Hekem prej shtekerit🔌🔌💡 Faleminderit për instrumentalin @fisnikbeatz 💣”, ishin fjalët e Getinjos.

 

View this post on Instagram

 

Hekem prej shtekerit🔌🔌💡 #quarantine #studiolife #insane Thanks for the instrumental @fisnikbeatz 💣

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Ndryshe, kujtojmë se Getinjo ka anuluar të gjitha koncertet e parapara të mbahen për këtë periudhë, për shkak të koronavirusit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara