Getinjo publikon këngën e re “Une”

08:19 | 20 Nëntor 2019

Reperi i njohur Getinjo, ka lansuar në tregu projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Une”, ndërsa vjen e kompletuar edhe me një videoklip tejet të veçantë, shkruan portali arbresh.info

Nga ana tjetër, Mozzik dhe Getinjo janë kthyer sërish në vendlindjen e tyre – Ferizaj, për të vazhduar karrierën muzikore megjithëse këto kohë qëndruan në Gjermani.

Të njëjtit po ashtu gjatë gjithë verës ishin të angazhuar me turneun e tyre të koncerteve jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara