Getin ndryshon komplet pamjen

18:34 | 16 Shtator 2019

Reperi shumë i njohur i skenës shqiptare, Getoar Selimi ka ndryshuar komplet pamjen së fundit dhe ai gati- gati nuk njihet.

Reperin kosovar jemi mësuar tashëm e sa kohë ta shohim me të njëjtën stil të flokëve dhe mjekrës, por na ka befasuar të gjithëve me vendimin e fundit. Ai ka prerë flokët dhe po duket komplet ndryshe.

View this post on Instagram

Refresh 🤦🏻‍♂️

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

A është bezdisur nga ky stil apo po planifikon një projekt të ri nuk dihet ende, sepse siç e dim Geti ka dëshirë të i mbaj gjërat fshehur.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara