Gazetares së njohur i publikojnë fotot nudo (FOTO)

17:30 | 4 Mars 2017

Pak kohë më parë fotot nudo të gazetares së njohur bënë xhiron e rrjeteve sociale.

Diletta Leotta nuk kishte komentuar më parë mbi këtë incident të sikletshëm që i ndodhi, por tani ka thyer heshtjen.

Leotta thotë se e di kush është personi, por nuk ka ndërmend që të hakmerret ndaj tij.

“U ndjeva keq dhe tre ditë nuk kam dalë nga shtëpia, vetëm qaja.

Fotot ja kam dërguar dikujt dhe besoj e di arsyen përse i ka publikuar. Megjithatë nuk kam ndërmend të hakmerrem”, thotë ajo.

g-1483164071-95187691488624783

gazetare3-1483164076-9515191488624785

Lajmet më të lexuara