G4shi publikon këngën e re me videoklip

18:37 | 18 Tetor 2019

Reperi shqiptar me famë botërore, G4shi ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Maxx Owa.

Kënga titullohet “Yesterday” dhe është pjesë e albumit të ri të G4shit, ky projekt u shoqërua edhe me një videoklip tejet interesant, shkruan portali arbresh.info

Më poshtë mund ta ndiqni projektin e ri nga reperi:

G4shi përndryshe është shumë aktiv muajve të fundit në muzikë, teksa përveç albumit ai njoftoi edhe datat e turneut të tij muzikor. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara