G4shi publikon këngën e re me videoklip “Safety”

17:09 | 19 Shtator 2019

Reperi shqiptar me famë botërore, G4shi i cili jeton dhe vepron në Amerikë po vazhdon të jetë mjaft i angazhuar në muzikë dhe koncerte të ndryshme.

Reperi që një kohë të gjatë është duke punuar në albumin e ri, i cili siç bën të ditur pritet të publikohet më 20 shtator, shkruan portali arbresh.info

Ai ka ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me DJ Snake.

Kënga titullohet “Safety” të cilën e ka relalizuar edhe me një videoklip mjaftë interesant.

Ndryshe, këtë vit ishte pjesë e “Sunny Hill”, festivalit të organizuar nga Dukagjin Lipa, i cili dhuroi spektakël para publikut shqiptar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara