G4shi publikon këngën e re “Darkside”

19:16 | 21 Shkurt 2020

Reperi i njohur shqiptar i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, G4shi sot ka lansuar projektin “Darkside” i cili erdhi në bashkëpunim me Seb Torgus.

Kënga e re e reperit shqiptar erdhi në versionin audio e cila tashmë gjendet në kanalin “Youtube”, shkruan portali arbresh.info

Kujtojmë se projekti i tij muzikor i fundit “Safety” për vetëm pak ditë ka arritur të grumbullojë qindra klikime në YouTube dhe jo vetëm. Kënga është shpërndarë edhe në platformat e tjera si: Spotify, iTunes etj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara