G4shi lanson albumin e tij të parë

08:21 | 28 Gusht 2019

Reperi i njohur shqiptar me famë botërore, G4shi ka punuar shumë gjatë kësaj periudhe, për të finalizuar albumin e tij të parë muzikor.

Ai  me plotë emocion ka dhënë lajmin se albumi i tij i parë tashmë është publikuar dhe falënderoi fansat për pritjen.

“Albumi im i parë!!!! Dua të ju falënderoj të gjithëve që pritët!!!! Po qaj teksa po e postoj këtë!!! “G4SHI” 2019″, ka shkruar ai.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara