G4shi: Kurrë mos harroni nga vini

09:22 | 24 Shtator 2019

Reperi shqiptar me famë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar së fundmi albumin e tij më të ri, njëherësh të parin për tregun internacional.

G4shi shumë i dashur edhe për publikun në Amerikë por vazhdimisht tregon se rrënjët e tij janë nga tokat shqiptare.

Ai në një video të publikuar së fundmi ka shkruar ‘Kurrë mos harroni nga vini’ dhe ka dhënë edhe një sqarim duke thënë se “Nuk dua të hyj në politikë. Nuk po them se është mirë të qëndroni ilegalisht në një shtet. Dua të them që asnjë fëmijë nuk dëshiron të ndahet nga nëna dhe babai”.

View this post on Instagram

Never Forget Where You Come From

A post shared by GASHi (@gashi) on

Ndryshe, G4shi krenohet gjithnjë me vendin tonë, ku edhe këtë vit ishte i pranishëm në festivalin “Sunny Hill”, të organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjini. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara