Fytyra e vërtetë e Majlinda Zekës

18:48 | 13 Mars 2018

U bë e njohur si e dashura e Majk.

Bëhet fjalë për Majlinda Zeka, përcjell arbresh.info.

Madje nga lidhja e tyre ata kanë një fëmijë.

Si duket diçka nuk shkoi mirë dhe Majk dhe Majlinda janë ndarë.

Tani Majlinda është ‘single’ dhe nuk po heziton të argëtohet në disko.

Por, ajo që nuk shkon është pamja e saj krahasuar me fotot në Instagram.

Shikoni dy fotot dhe vëreni dallimet./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale