Futbollisti i njohur shqiptar i jep fund beqarisë

17:12 | 13 Korrik 2019

Futbollisti i njohur shqiptar, Emir Lenjani dje  i ka dhënë fund beqarisë, pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje qe disa vite

Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e kombëtares shqiptare.

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e saj emri i së cilës mbetet ende i pa identifikuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara