Françeska Jaçe shkëlqen në foton e re

23:09 | 16 Shtator 2020

Françeska Jaçe vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në faqet rozë falë fizikut të saj atraktiv.

Ajo vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron mbi 300 mijë ndjekës, teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Para pak çastesh, ka publikuar një imazh ku po duket mahnitëse, me një grim të veçantë i cili ia vë në pah bukurinë dhe elegancën.

Kujtojmë se Françeska për publikun e gjerë u bë më e njohur qysh nga pjesëmarrja në formatin e njohur televiziv “BIG BROTHER”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara