Françeska Jaçe ngre temperaturat teksa ekspozon gjoksin bombastik

10:50 | 3 Qershor 2020

Ajo vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në faqet rozë falë fizikut të saj atraktiv.

Fjala është për modelen e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe, e cila vazhdimisht ndanë me fansat foto dhe video nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundi nuk ka lënë vend për imagjinatë teksa ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik e ulur në një veturë luksoze.

 

View this post on Instagram

 

😎

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Modelja shquhet për jetën luksoze që bën dhe momentalisht është njëra prej artisteve që rrëmben vazhdimisht vëmendje me të bëmat e saj.

Jaçe për publikun e gjerë u bë më e njohur qysh nga pjesëmarrja në formatin e njohur televiziv “BIG BROTHER”. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara