Fotoja ku dy ushtarë francezë nuk e shkëpusin dot shikimin nga Melania Trump po bën xhiron e rrjetit

17:13 | 28 Gusht 2019

Këta dy ushtarë francezë nuk ia shqitin dot sytë Melania Trump, pasi ajo mbërriti në Francë për samitin tre ditor të G7.

Zonja e Parë dukej mjaft tërheqëse dhe sensuale teksa mbante veshur një fustan Calvin Klein 650 dollarë dhe këpucë ngjyrë rozë të ndezur.

Në foto shihen dy ushtarët francezë të cilët ia ngulën sytë në Zonjës së Parë ndërsa ajo parakalonte në tapetin e kuq. Në fakt nuk mund t’i vëmë faj. Kaq bukur sa duket Melanie, çdo kush do të bënte të njëjtin veprim…

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara