Fotografitë e para të çiftit të fejuar Harry-Meghan

15:18 | 27 Nëntor 2017

Princ Harry ka bërë publike sot fejesën e tij me aktoren Meghan Markle, shkruan portali arbresh.info

Ata kanë dal për herë të parë para mediave për të bërë foto.

Meghan tregoi unazën e saj me diamant dhe thanë se propozimi për martesë ishte romantik.

Ata pritet të martohen në pranverën e vitit 2018./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale