Flori Mumajesi publikon këngën e re “Thjesht të du”

19:21 | 8 Nëntor 2019

Kantautori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, në të cilin shfaqet dasma e biznismenit kosovar Petrit Kllokoçi

Për muzikën është përkujdesur vetë artisti, ndërsa për tekstin ka bashkëpunuar me një person me inicialet I.M.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Florit në YouTube dhe qysh në fillim ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara