Flaka Krelani vesh fustanin e mamasë, kaq tërheqëse po duket

20:00 | 14 Nëntor 2019

Këngëtarja nga Gjakova, Flaka Krelani, është shndërruar në një personazh mjaft të ndjekur në rrjetet sociale.

Përveç fotografive të ndryshme nga përditshmëria, Flaka shpesh ndan me ndjekësit e saj edhe poza tërheqëse, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, Flaka ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku është shfaqur e veshur me një fustan shumë të veçantë.

Bëhet fjalë për fustanin e nënës së saj, të cilin ajo ka vendosur që ta vesh dhe rikonstruktojë edhe pas kaq vitesh, duke e përshtatur me trendet e sotme.

Ndryshe, Flaka është shumë aktive me projekte të shumta muzikore, të cilat gjithnjë priten mirë nga publiku. /arbrsh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara