Flaka Krelani pozon tejet joshëse në të brendshme

23:37 | 21 Janar 2020

Ajo është njëra prej artisteve më të pëlqyera në estradën shqiptare dhe jo më kot.

Fjala është për këngëtaren Flaka Krelani, e cila ndonëse nuk sjellë shpesh këngë të reja përflitet për mjaft shumë për fizikun e saj atraktiv, duke bërë gjithnjë të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan portali arbresh.info

E së fundi ka marrë gjithë vëmendjen me një foto në të cilën shihet e veshur me të brendshme, teksa imazhin  e ka realizuar në dhomë të gjumit me një puro në dorë.

Ndryshe, Flaka Krelani ditë më parë solli projektin e ri muzikor të titulluar “Playa”.

Kjo këngë e artistes shqiptare erdhi e kompletuar edhe nga ana vizuale, teksa bashkëpunoi me një nga anëtarët e grupit të Tupac, Young Noble. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara