Filmi i ri “Emoji Movie”!

11:54 | 17 Maj 2017

Filmi më i ri me emocione ku secili emocion duhet të sillet në një mënyrë të veçantë gjithë jetën.

Filmi thyen traditat dhe jep një pikëpamje të re mbi natyrën njerëzore, transmeton arbresh.info.

Premiera e filmit do të bëhet më 28 korrik të këtij viti./Arbresh.info/

 

??✋?. It’s an adventure beyond words. Watch the new #EmojiMovie trailer now and see it in theaters July 28th! ??

Posted by The Emoji Movie on Dienstag, 16. Mai 2017

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara