Fifit i ndodh e papritura, ngec në këndimin live në ‘Kënga Magjike’

23:32 | 6 Dhjetor 2018

Po mbahet edicioni i radhës i festivalit ‘Kënga Magjike’.

Sonte është nata e dytë gjysmëfinale, përcjell arbresh.info.

Pak më parë ajo që performoi ishte Fifi.

Ajo dhe Mc Kresha kënduan këngën ‘Psikopatja Jote’.

Por, gjatë kohës teksa Fifi i jepte shpirt këtij projekti muzikor ajo ka ngecur në disa momente.

Kjo gjë është vërejtur dukshëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara