Fero tregon pse u vonua publikimi i albumit të tij

13:27 | 17 Nëntor 2019

Është përfolur tash e disa vite që reperi Fero do të sjellë një album të ri, por që duket se nuk është realizuar akoma.

Dhe për këtë siç shihet ka një arsye, pasi kjo gjë nuk ndodhi për shkak të problemeve që artisti shqiptar kishte me ish-menaxhmentin.

Kështu ka thënë vet ai përmes opsionit pyetje/përgjigje në rrjetin social, Instagram, kur është pyetur rreth këtij albumi.

“Sa i përket meje, tani do kisha album, por nuk kam mundur për shkak të problemeve me menaxhmentin e më hershëm, tani jam me ekipin tem dhe albumi gati sa u kry dhe del 100%”, është përgjigja e Feronit Shabanit.

Në ndërkohë, i njëjti në gusht të këtij viti u largua nga labeli “On Records”, megjithëse nga aty nxori shumë projekte të suksesshme.

 

View this post on Instagram

 

Shum bomba jon tmontune 💣 secila e ka ni koh texplodimit e koha osht e limitume ⏱

A post shared by FERO (@ferofera) on

Ai tashmë është zhvendosur në Gjermani dhe ka krijuar grupin “Skuadra Fero” bashkë me Avni Halimin dhe në fillim të vitit 2020 ka bërë të ditur se do lansohet edhe albumi i ri. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara