Fero publikon “Veni 1”

19:39 | 13 Qershorë 2018

Reperi Fero sapo ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Veni i 1” dhe është realizuar në studion e “On Records” dhe nga producentët ZappnCriss.

Kënga është ritmike dhe i përshtatet sezonit të verës./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale