Fero publikon foto duke e puthur të dashurën

10:48 | 12 Janar 2019

Lidhja e tyre ka muaj që u zbulua.

Por, në një prononcim të bërë për mediat shqiptare, reperi mohoi se është në lidhje me modelen e quajtur Arbenita dhe tha se e ka vetëm shoqe, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, tani, Fero e pranoi publikisht këtë lidhje.

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi me të dashurën që po e puthte në faqe dhe fotos ia la shkrimin “A shoqe shoqe”.

Tash që pozuan bashkë, Fero dhe Arbenita po duken tejet bukur pranë njëri-tjetrit.

View this post on Instagram

Aaa Shoqe Shoqe 🤪

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara