Fero në shtator vjen me projekte të reja

09:01 | 14 Gusht 2019

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është mjaft aktiv dhe i pëlqyer nga publiku.

I njëjti këtë vit solli një sërë projektesh, të cilat u mirëpritën nga publiku dhe tashmë numërojnë miliona klikimesh në YouTube.

Megjithatë, anëtari i labelit “On Records” nuk po ndalet, pasi në muajin shtator ka paralajmëruar këngë të reja.

Fero/InstaStory

“Prej shtatorit e derisa të vdes keni me dëgju dhe do shihni se çfarë është muzika, mezi po pres të shihni se çfarë kam bërë”, ka shkruar Fero në një postim të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

“Ride or Die” mbetet një prej realizimeve të fundit të reperit e lansuar në muajin qershor, pjesë e së cilës është edhe e dashura e tij, Arbenita Ismajli.

Gjithashtu, ai është mjaft i angazhuar edhe në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara