Fero ironizon me Unikkatilin, Noizyn e S4MM-in

12:52 | 8 Tetor 2019

Ai nuk ka të ndalur me ‘çudirat’ e tij.

Reperi Fero ka hedhur në Instagram disa video ku shihet duke bërë shaka me reperët e tjerë shqiptarë, shkruan Syri Kosova.

Fillimisht, për Unikkatilin tha se punon në një piceri.

Pastaj, bëri shaka me Noizyn dhe S4MM duke përdorë fjalor të pistë.

Prandaj, videot në fjalë duhet të shihen për persona 16+.

View this post on Instagram

Fero lun qoke me Noizy & S4MM 🤣 Tag dike me pa

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

View this post on Instagram

Fero kungja Unikkatilit ! Çfar mendim keni?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara