Fero dhe Arbenita publikojnë foto duke marrë rreze dielli

22:47 | 11 Qershor 2019

Fero dhe Arbenita duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, e kanë dëshmuar se kanë lindur për njëri-tjetrin.

Dyshja në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po argëtohen shumë dhe kështu dukeshin edhe në klipin e fundit të Feros aty ku ishte e pranishme edhe Arbenita.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara