Fansi e ofendon keq Kejvinën, ajo ja kthen në këtë mënyrë

14:14 | 10 Shtator 2019
Kejvina Kthella është një modele shumë e njohur shqiptare, e cila me format e saj trupore dhe bukurinë që ka po korrë suksese të mëdha në fushën e modelimit, shkruan Indeksonline.

Ajo qëndron në qendër të vëmendjes me paraqitjet e saj publike, gjithnjë të hapura dhe të guximshme.

Falë fotografive që poston modelja, ajo ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi mjaft provokative, e ajo që bie në sy është komenti ‘fyes’ i një fansi në drejtim të saj.

“Kshtu rri edhe qeni im” : i ka shkruar fansi asaj, me ç’rast ka marrë edhe përgjigje nga Kejvina e cila I ka kthyer me injorancë komentin duke i shkruar “super”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara