Fansat kapin këtë gabim fatal në veshjen e Melindës

01:14 | 17 Qershor 2019

Melinda pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Pika Pika” ,e cila u prit mjaft mirë nga fansat.

E shoqëruar edhe me një videoklip mjaft të lezetshëm, reperja në ditën e sotme na ka lejuar që të shohim disa prapaskena nga momentet e xhirimeve.

Pikërisht për këtë arsye në njërën nga momentet fansat kanë kapur një detaj vërtet interesant.

Melinda duket se ka harruar hapur zinxhirin e xhinseve të saj, por fatmirësisht pa ekspozuar asgjë të rrezikshme.

64216178_378040212829283_3707612823006740480_n.jpg

Ky është nga ato që gabime që meshkujt shpeshherë e bëjnë dhe kthehet gjithmonë në objekt tallje për të tjerët, por në rastin e Melindës si duhet të veprojmë!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara