Familja Beckham pushon falas në një hotel luksoz

19:53 | 11 Gusht 2018

Familja e famshme Beckham po i kalojnë pushimet në një ishull privat në Indonezi.

Sipas “The Sun”, David dhe Victoria, së bashku me fëmijët e tyre, po qëndrojnë 725 kilometra larg epiqendrës ku ndodhi tërmeti ditë më parë.

Hoteli ku po i kalojnë pushimet ata ka dhoma të bukura tropikale dhe pishina të pafundme dhe çmimi për një natë është 5600 euro.

Ndërsa pronari i hotelit i ka lejuar të qëndrojnë falas për pesë ditë, duke shpresuar se do të përfitojë nga qëndrimi i Beckham-ve, për shkak të marketingut.

Kjo vilë u cilësua si “hoteli më i mirë në botë” nga Travel+Leisure për vitet 2016 dhe 2017.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara