Fakte interesante për “Game of thrones”

17:27 | 17 Korrik 2017

Duke parë që “Game of thronës” është një nga shfaqjet më të shikuara këtyre ditëve, shihni disa fakte interesante për shfaqjen dhe realizuesit e saj, transemton arbresh.info.

  1. Sophie Turner (Sansa Stark)e ka adoptuar vërtetë qenin që e kemi parë në seritë e para.
  2. Khasissi ka qenë një nga emrat më të famshëm të vajzave në vitin 2015.
  3. Zemra që ka Dani në seritë e para ka qenë një zemër gome.
  4. Kjo wshtw shfaqja që s’i ka shpëtuar piratërisë. Është shfaqja që është marrë më së shumti falas nga hakerë të ndryshëm.
  5. Jack Gleeson (Joffrey) e kemi parë fillimisht në “Batman begins”.
  6. Shfaqja mban të drejtat e fjalës “sex positon” që do të thotë se karakteret shfaqin detaje të rëndësishme gjatë seksit.
  7. Ca nga aktorët e “Game of thrones” janë porn star!
  8. Ka një version tjetër të episodit të parë që nuk është shfaqur kurrë.
  9. Drothraki është një gjuhë e vërtetë!
  10. Fytyra e George Bush ka qenë në fund të shtizës në një nga episodet në sezonin e parë.

/Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale