Eva Longoria ndan foto të ëmbla të djalit

13:05 | 10 Gusht 2018

Aktoria Eva Longoria ka ndarë foto të ëmbla të të birit Santiago në Instastoryn e saj, të enjtën.

 

Ajo ndau një foto që e kishte bërë ‘screenshot’ në telefonin e saj, e ku bebushi i saj dukej si një engjëll.

a person holding a baby: 'Make a wish': Eva Longoria posted another snap of baby Santiago on Thursday that she seems to be using as a screen saver on her iPhone as the words '82% Charged' appear on his forehead

Ajo gjithashtu ishte në ‘coverin’ e revistes  Hola! USA, për edicionin special të 2 vjetorit. Në këtë foto, aktoria ishte veshur në të bardha, kurse bebi Santiago ishte veshur me një kardigan blu dhe dukej sikur po përshëndeste nga kamera si një profesionist./Arbresh.info/

a girl sitting on a newspaper: Say Hello! The actress, 43, posed with the tot as they shared their very first magazine cover for Hola! USA

Shpërndaje në rrjete sociale