Është konfirmuar pjesëmarrja e dyshes në “Sunny Hill”

22:00 | 11 Korrik 2019

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht.

Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jenë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Kjo sapo u konfirmua në faqen zyrtare të “Sunny Hill” në Instagram.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara