Ermali pozon përkrah bashkëshortes, kështu duken çifti

17:22 | 11 Janar 2019

Bashkëshortja e Ermalit, Ariana, ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e lumtur në krahët e këngëtarit.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, po shijojnë këto ditë të ftohta.

Në llogarinë e saj në Instagram, Ariana ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në ambient bore bashkë me Ermalin.

Çifti pranuan shumë komente pozitive dhe pëlqime nga ndjekësit, ndërsa mbishkrimi që Ariana i la fotos është “Bota ime”.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana janë prindër të tre fëmijëve, Arti, Buna dhe Era.

 

Lajmet më të lexuara