Ermali me një befasi për fundvit

19:48 | 18 Tetor 2018

Ermal Fejzullahu këtë vit ishte pjesë e shumë dueteve.

Ai ka bashkuar forcat me Bes Kallakun që solli projektin e suksesshëm ‘Daja’ dhe pastaj ‘Flakë’ me Kidda.

n’ZOOM ka intervistuar Ermalin ku ka zbuluar diçka për të ardhmen.

Se cila është befasia e tij për fundvit dëgjoni intervistën e mëposhtme./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara