Era po kalon kohën me Reneen

23:11 | 8 Tetor 2019

Derisa Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre katër vjeçare, këngëtarja Era Istrefi është parë duke qëndruar me Reneen, vajzën e këtij Reneen, vajzën e këtij çifti.

“Let’s Get Married” është kënga më e re e Era Istrefit, që është një bashkëpunim i saj me Yellow Claw dhe Offset, Era është kthyer në Prishtinë.

Në fakt këngëtarja, e cila arriti që të depërtojë në skenën ndërkombëtare nëpërmes Kosovës, para se të kthehej në Kosovë ishte parë edhe në një studio në Paris, gjë që ka ngritur thashethemet se ajo është duke përgatitur edhe një këngë të re.

Por sot, Era është parë duke kaluar kohën me vajzën e Norës, Renee./express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara