Era nominohet për çmimin “Artisja më e mirë e re”

12:58 | 12 Shtator 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi është nominuar edhe për një çmim të rëndësishëm në Brazil.

Bëhet djalë për garën “BreakTudo” e cila ka nominuar Erën në kategorinë “Artistja më e mirë e re ndërkombëtare”.

Këto çmime janë të përvitshme në Brazil dhe marrin pjesë shumë artistë të suksesshëm.

Ndryshe, sukseset e Erës në skenën ndërkombëtare duket se nuk kanë të ndaluar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara