Era Istrefi zbulon datën e publikimit të këngës me Norën

14:28 | 3 Prill 2019

Era Istrefi e ka bërë të ditur datën e lansimit të bashkëpunimit me Norën.

Ka ditë që Nora Istrefi dhe motra e saj Era e kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre, shkruan lajmi.net.

E ishte Era ajo e cila ka zgjedhur më në fund që ta zbuloj datën e publikimit të këngës e cila pritet që të vijë e realizuar edhe me videoklip.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën shihet mbi një veturë super luksoze.

Si mbishkrim në fotografi, Era e ka publikuar datën e publikimit të këngën e që do të ndodhë më 19 prill. Ndryshe të dyja motrat po shijojnë sukseset e projekteve të mëhershme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara