Era Istrefi shfaqet tejet e ‘nxehtë’ në foton e fundit

09:20 | 12 Shkurt 2019

Era Istrefi ka pasur një vit të jashtëzakonshëm vitin që lamë pas me koncerte dhe këngë të reja.

Këngëtarja jonë po qëndron në qytetin hollivudian të Los Angelesit për të xhiruar videon e këngës, “Selfish”, të cilin do ta sjell në bashkëpunim me Dimitri Vegasin, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë provokuese veshur ngushtë.

“Jam mërzitur, ndaju me të dashurën” ka shkruar Era në këto imazhe.

Gjithashtu Era është në finalizim e sipër të një kënge duet me motrën, Norën, i cili bashkëpunim së shpejti do të jetë para fansave.

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja që do t’i sjell gjatë këtij viti./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara